Wypożyczalnia Gastronomiczna w połowie lutego

wypozyczalnia gastronomiczna wroclaw krakow poznanChcielibyśmy Państwu przedstawić, dla kogo między innymi wykonujemy zlecenia - taka mała aktualizacja, którą będziemy co jakiś czas prowadzić :)

15.02.2015 Targi Ślubne Jelenia Góra

 

Podczas każdego wesela ważna jest zastawa stołowa - porcelana, kieliszki, wazy, sztućce. Często trzeba starać się wyjść naprzeciw klientom i zaprezentować posiadany asortyment. Dlatego też z miłą chęcią wzięliśmy udział w Targach Ślubnych, które odbyły się w Jeleniej Górze. Mieliśmy dużą konkurencję - przedstawiło się wielu dekoratorów, oraz pensjonaty i hotele. Były też firmy zajmujące się branżą ślubną, jak np kreatorzy sukni, czy fotografowie weselni. Z naszej strony zaprezentowaliśmy co mieliśmy najlepszego - nasza wypożyczalnia cateringowa wystawiła na pokaz wynajem naczyń, wypożyczalnia porcelany, wynajem zastawy stołowej, wypożyczalnie talerzy i kieliszków. Warto zaznaczyć, że targi trwały ponad 3 godziny, a chętnych nie brakowało - szczególnie podczas pokazu mody ślubnej. Dla Panów zapewne najciekawszym elementem programu był pokaz bielizny. Serdecznie zapraszamy już niedługo do naszej galerii, w której zostaną zaprezentowane zdjęcia z tej imprezy. Wypożyczalnia gastronomiczna wrocław kraków poznań, wypożyczalnia zastawy wrocław kraków poznań, gastro wypożyczalnia wrocław łódź czy też naczynia cateringowe - z dumą mogliśmy pokazać sprzęt, który oferujemy naszym klientom na codzień.


17.02 Uroczysko Siedmiu Stawów

 

Miejsce przepełnione elegancją i smakiem - jedne z niewielu tak zadbanych, oryginalnych miejsc na Śląsku - tak w krótki sposób można opisać Uroczysko Siedmiu Stawów. Pojawiamy się tutaj szczególnie często w miesiącach letnich - kiedy to organizowane są wesela, bankiety oraz konferencje. Wypożyczamy wtedy sprzęt gastronomiczny, wypożyczamy naczynia, sztućce, porcelanę. Tym razem jednak dostarczamy ekspresowe zadaszenia. Nasza firma posiada wiele profili, a w każdym staramy się spełniać jak najlepiej. Wypożyczalnia gastronomiczna wrocław, kraków, łódź poznań, warszawa, leszno zaprasza do współpracy - oferujemy zadbany, czysty sprzęt cateringowe za bardzo dobre ceny.

Read 3697 times Last modified on poniedziałek, 17 czerwiec 2019 13:55