Wynajem mebli - wypożyczalnia na codzień

wynajem krzeseł i stołów Właściwie, trzeba zacząć twardo – prowadząc działalność gospodarczą nie można stanąć w miejscu. Można albo iść do przodu, zdobywając zaufanie nowych klientów, albo cofać się, zaprzestając rozwijania swoich produktów i usług. Tak jest wszędzie – także w naszej firmie.

 

Klienci – zwłaszcza Ci organizujący uroczystości rodzinne – często oprócz samej porcelany czy sztućców poszukują też mebli. Szczególnie dużo zapytań wypada na okres letni, kiedy organizowane są wesela, lub przed świętami. Najczęściej klienci zapytują o wypożyczenie krzeseł, stołów oraz obrusów. Rozumiemy, jak ważne dla naszych klientów jest, aby nie szukać co chwila nowych firm i nie rozdrabniać się z usługami – dlatego też w naszej ofercie posiadamy usługi wynajmu mebli.

 

Z zdobytego doświadczenia chciałbym doradzić Państwu w propozycjach wyboru – oczywiście nie chciałbym narzucać swojego zdania. Otóż mogę śmiało wypisać kilka najpopularniejszych okazji, na które wypożyczamy meble:

 

- Wesela

Podczas wesel króluje spopularyzowany kolor sukni Panny Młodej – czyli biały. Najczęściej brane pod uwagę z naszej Oferty są krzesła Maya, krzesła bankietowe oraz składane krzesła drewniane. Krzesła drewniane wykorzystywane są przy uroczystości zaślubin w plenerze – najczęściej przed miejscem organizacji wesela. Krzesła bankietowe są tapicerowane, oraz mają możliwość nałożenia pokrowca w różnych kolorach – w przypadku wesel najczęściej są to białe pokrowce. Krzesła Maya pomimo sztucznego tworzywa prezentują się bardzo dobrze, oraz są bardzo częstym przedmiotem wypożyczenia. Odnośnie stołów, najczęściej polecamy okrągłe stoły bankietowe – mogą pomieścić domyślnie 8-10 ludzi, jednakże widzieliśmy już organizacje imprez z tymi stołami, przy których siedziało nawet 13 osób. Do tego polecane są oczywiście skirtingi, oraz stoły cateringowe – bardzo popularne przy tworzeniu chociażby „wiejskiego stołu szwedzkiego”. Sam asortyment dekoracji i mebli na wesele jest ogromny.

 

- Okres Bożego Narodzenia

To okres obfitujący w małe zapytania – wiele klientów pyta o dosłownie kilka stołów lub kilkanaście krzeseł. Dla nas nie stanowi to problemu – zdajemy sobie sprawę, jak ważnym okresem w roku są Święta Bożego Narodzenia, oraz spotkania rodzinne w tym czasie organizowane. Nie uchylamy się od wykonywania takich zleceń, co więcej często stosujemy w tym okresie promocyjne ceny – np. naliczenie tylko jednej doby wynajmu przy jego kilkodniowym okresie. Co ciekwe – zapewne wynika to z oszczędności miejsca – najczęściej na ten okres wypożyczamy stoły składane prostokątne. Bez problemu usiądzie przy nich minimum 6 osób. Z stołów można utworzyć jeden długi stół jadalny, co na pewno pozytywnie wpłynie na rozmowy przy tak stworzonym „rodzinnym stole”

 

- Zabawa noworoczna

Podczas takowej liczy się przede wszystkim miejsce aby usiąść plus kawałek blatu aby postawić coś do picia. Dlatego też liczba wypożyczanych krzeseł znacznie wyprzedza liczbę stołów. Klienci też nie przykładają dużej wagi do konkretnego modelu – potrzebują najczęściej krzeseł prostych, o wysokiej trwałości. Takie krzesła jak najbardziej posiadamy – wersje składane oraz proste, tapicerowane oraz z sztucznego tworzywa. W efekcie, przy dobrze dobranym wypożyczeniu straty po takiej zabawie są minimalne. Osoby organizujące eleganckie noworoczne spotkania towarzyskie interesują się wypożyczeniem sof, foteli oraz puf. Urządzanie kącików typu lounge staje się ostatnio bardzo popularne, nawet w przypadku stworzenia stref VIP na każdej imprezie noworocznej. W takich zapytaniach bardzo pomagają klientom stworzone przez nas do tej pory aranżacje, którymi często sugerują się przy organizacji własnych imprez.

 

- Organizacja spotkania rodzinnego powiązanego z urodzinami/rocznicą

Rocznica zaślubin rodziców, pierwsze urodziny potomka, czy po prostu wypożyczenie Mebli na komunię – nic nie sprawia nam problemu. Bardzo często przy takich okazjach dostajemy zapytanie „na ostatnią chwilę”, ale wielokrotność takich sytuacji nauczyła nas odpowiedniego działania – dlatego też takie zlecenia nie stanowią dla nas najmniejszego problemu. Wypożyczamy krzesła i stoły, dowozimy na miejsce do klienta, a nawet rozkładamy wszystko zgodnie z ustaleniami. Rozumiem, że gorące zapytania wymagają szczególnej opieki, oraz że organizatorzy nie posiadają zbyt wiele czasu, dlatego proponujemy usługi montażu wynajętych mebli – oszczędność czasu często okazuje się być górą dla klienta, który po raz kolejny zadowolony jest z naszych usług.

 

Wypożyczalnia krzeseł, wynajem krzeseł wrocław poznań łódź warszawa katowice kraków- Konferencje i zamknięte imprezy firmowe

Podczas usług wynajęcia mebli konferencyjnych z okazji imprez firmowych, debat lub innych, często organizatorzy bardzo liczą na utrzymaniu stylu i elegancji. Dlatego też posiadamy szeroką gamę mebli konferencyjnych do wynajęcia – przez krzesła konferencyjne typu ISO, stoły konferencyjne z obwolutą metalową, czy sprzęt konferencyjny jak projektory czy telewizory. Często w takich przypadkach dekoracja schodzi do minimum, liczy się prostota i stworzenie niepowtarzalnego stylu.

 

- Jednorazowe imprezy okazjonalne

Często tego typu imprezy organizowane są z dużym wyprzedzeniem – tak jak ostatnio prezentowane przez nas Targi Ślubne, czy współorganizacja pierwszej w naszym kraju gali ACB. Meble, które proponujemy bardzo ostrożnie dobieramy pod kątem tematu imprezy – rozumiemy, że organizatorzy poza skorzystaniem z naszych usług mają wiele spraw na głowie, dlatego też staramy się odpowiadać rzeczowo, aby szybko i kompleksowo zapewnić odpowiedni sprzęt dla organizatora imprezy.

 

- Targi, Targi, Targi

Sprzęt targowy okazuje się być bardzo ważny – lady barowe, hokery, sofy, fotele, pufy oraz inne - w zależności od tematów targów. Posiadamy bogatą kolekcję realizacji stanowisk targowych, a pomimo tego napływają coraz bardziej oryginalne zapytania. Podczas targów bardzo ważnym jest odpowiednie przedstawienie firmy na małej powierzchni stanowiska, często nieprzekraczającego 9 metrów kwadratowych – dla nas nie stanowi to najmniejszego problemu. Dobieramy odpowiednie meble i voila – kilka propozycji płynie do klienta. Często najpierw wysłuchujemy, co klient chciałby na swoim stanowisku zaprezentować.

Reasumując, wynajem mebli stał się nieodłączną częścią naszej wypożyczalni cateringowej. Zaopatrzeni w krzesła, stoły oraz inne meble zapewniamy kompleksowe usługi wyposażenia wesel, konferencji, targów czy innych eventów. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszych usług, oraz dziękujemy obecnym klientom za zaufanie.

Read 6386 times Last modified on poniedziałek, 17 czerwiec 2019 13:53