Stół konferencyjny 120x80

Rate this item
(0 votes)

Stół konferencyjny 120 x 80

Stoły na wynajem

Stoły konferencyjne to meble będące jednym z najczęstszych przedmiotów wynajmu w naszej wypożyczalni. Stąd też ich bogata kolekcja w naszym asortymencie. W kategorii stołów konferencyjnych posiadamy zarówno pojedyncze modele stołów, jak i grupy stołów ujednoliconych pod względem wzornictwa.

Solidny mebel

Prezentowany tutaj stół posiada estetyczny, jasny blat, który wykonany został z laminowanej płyty wiórowej imitującej drewno. Nogi o przekroju okrągłym wykonane zostały ze stali. Posiadają nakładki antypoślizgowe z tworzywa sztucznego, które między innymi zabezpieczają podłoże przed zarysowaniem.

Kompleksowe wyposażenie konferencyjne

Model, który widzą Państwo na tej stronie występuje w kilku wariantach wymiaru blatu. Możemy między innymi zaoferować Państwu wynajem stołów z blatem 120x80cm, 160x80cm, 140x90cm oraz 65x65cm. Dodatkowo polecamy praktyczny stół z mediaportem o wymiarach 120x80cm. Wszystkie wymienione stoły poza ujednoliconym wzornictwem posiadają także ujednoliconą wysokość, dzięki czemu można je bez problemu zestawiać. W ten sposób otrzymujemy wygodny system modułowy, który pozwala na niemal dowolne kształtowanie układu stołów i dopasowywanie ich do przestrzeni, w której odbywa się event.