Stół konferencyjny 140x90

Rate this item
(0 votes)

Stół konferencyjny 120 x 80

Głęboki blat

Prezentowany tu stół konferencyjny z blatem 140x90cm to klasyczne rozwiązanie na konferencje, szkolenia, kursy, zebrania, itp. Stół posiada jasny blat z płyty laminowanej imitującej naturalne drewno. Konstrukcja podtrzymująca blat wykonana została profili stalowych o przekroju prostokątnym. Nogi wyposażone są w praktyczne podkładki antypoślizgowe z czarnego tworzywa sztucznego. Podkładki również bardzo dobrze zabezpieczają podłoże przed ewentualnym uszkodzeniem lub zarysowaniem, przez co nie ma obawy na przykład o zniszczenie parkietu.

Meble na wykłady, szkolenia, konferencje

Wynajem stołów konferencyjnych prezentowanych tutaj polecamy do wszelkiego rodzaju sal wykładowych, lekcyjnych, egzaminacyjnych oraz generalnie do wykorzystania na potrzeby szeroko rozumianej edukacji. Stoły te sprawdzą się także - zgodnie z nazwą - jako wyposażenie konferencji, zebrań, itp.

Krzesła, stoły, dodatkowe wyposażenie

W komplecie ze stołami konferencyjnymi polecamy wynajem krzeseł konferencyjnych, które w naszej wypożyczalni znajdą Państwo przynajmniej w kilku różnych wzorach. Najbardziej podstawową ofertą jest w tym przypadku krzesło ISO – tradycyjne i bardzo popularne krzesło tapicerowane, oferujące odpowiednią do przeznaczenia wygodę oraz wszelkie praktyczne walory solidnego mebla eventowego. W przypadku pytań dotyczących asortymentu wypożyczalni oraz szczegółów naszych usług mogą Państwo uzyskać wszelkie informacje pod wskazanymi w stopce strony numerami telefonów. Nasze biuro obsługi klienta z przyjemnością udzieli wszelkich oczekiwanych informacji.