Stół konferencyjny II 120x80

Rate this item
(0 votes)

Stół konferencyjny 120 x 80

Praktyczny średniak

Prezentowany tutaj stół konferencyjny o wymiarach blatu 120x80cm to z jednej strony dość standardowa propozycja, a z drugiej stół o dość ciekawym wzornictwie. To, co go wyróżnia na tle innych naszych stołów konferencyjnych, to wysunięte do zewnętrznych krawędzi blatu nogi, wyglądające trochę jak rama w kształcie odwróconej litery „U”. Konstrukcja, na której opiera się blat, w tym nogi, wykonana została ze stalowych profili o przekroju kwadratowym. Stół posiada praktyczne podkładki antypoślizgowe z tworzywa sztucznego.

Stoły dla konferencji i eventów edukacyjnych

Polecamy wynajem stołów konferencyjnych na potrzeby szeroko rozumianej edukacji. Stoły tego typu sprawdzą się doskonale podczas szkoleń, kursów lub jako ławki lekcyjne w szkole albo na uczelni. Mogą one też być z powodzeniem wykorzystane jako stoły egzaminacyjne. Oczywistym jest też ich przeznaczenie podczas wszelkiego rodzaju konferencji.

Stoły, krzesła, kompleksowe wyposażenie

Przy okazji wynajmu stołów konferencyjnych sugerujemy również wybór naszych krzeseł konferencyjnych. W tym departamencie mamy również szeroki wybór. Szczególnie rekomendujemy popularne i sprawdzone podczas niezliczonej ilości imprez krzesła ISO oraz krzesła Beta. Są to wygodne i praktyczne meble eventowe w bardzo przystępnej cenie, które jednocześnie bez najmniejszego problemu zaspokoją wszelkie Państwa potrzeby. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem.