Stolik Crystal Round

Rate this item
(1 Vote)

Stół crystal round

Okrągły blat, transparentna noga

Przedstawiamy Państwu okrągły stolik Crystal Round. Jest to bardzo estetyczny mebel kawiarniany z trwałym werzalitowym blatem w kolorze białym. Blat spoczywa na transparentnej nodze o przekroju kwadratowym, która osadzona została w kwadratowej podstawie. Stolik prezentuje się bardzo estetycznie, dzięki czemu nie musi być używany z tekstyliami.

Trwały werzalit

Jeżeli chodzi o praktyczne zalety stolika Crystal Round, to warto wspomnieć, że materiały, z których jest on wykonany, gwarantują mu wysoką trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne. Jeżeli wierzyć filmom reklamowym, to nawet gdyby wytrzymałość werzalitu była o połowę mniejsza, to i tak materiał ten byłby o wiele trwalszy i wytrzymalszy od płyt laminowanych, MDF, czy jakiegokolwiek nieco bardziej tradycyjnego materiału meblarskiego. Dzięki swoim właściwościom stolik Crystal Round może być bez jakichkolwiek problemów stosowany zarówno wewnątrz obiektów jak i podczas eventów plenerowych.

Stolik dla gastronomii

Nasza wypożyczalnia eventowa rekomenduje wynajem stolików Crystal Round jako mebli kawiarnianych. Stolik ten idealnie sprawdzi się w niewielkim punkcie gastronomicznym, cukierni, itp. Jest to także świetna opcja do małej stołówki lub kącika przeznaczonego do wykorzystania podczas przerwy śniadaniowej. Oczywiście możliwa jest cała gama innych zastosowań, wybór pozostawiamy jednak Państwa inwencji. Warto zwrócić uwagę, że wypożyczalnia dysponuje również innym dość podobnym meblem, tj. stolikiem Crystal Square.