Stolik Teb

Rate this item
(0 votes)

Stolik TEB biały

Kwadratowy blat, stalowa noga

Stoliki Teb to jedne z kilku stolików kawiarnianych w naszej kolekcji mebli na wynajem. Stoliki te występują w naszym asortymencie w dwóch wariantach kolorystycznych, to jest z blatem białym i czarnym. Kwadratowe blaty wykonane są z płyty laminowanej. Stolik posiada nogę o przekroju kwadratowym i kwadratową podstawę, wykonane są ze stali nierdzewnej. Design możemy bez wahania określić jako nowoczesny i zarazem dość oszczędny. Prostota i estetyka są jednak wielkimi zaletami stolików Teb.

Solidny stolik kawiarniany

Stoliki Teb jako typowe stoliki kawiarniane, możemy polecić szczególnie do tego typu zastosowań. Teb to idealny stolik właśnie do kawiarni, cukierni, małej stołówki itp. W naszej ocenie warto także rozważyć stoliki Teb w kontekście cateringu. W pewnych okolicznościach mały i estetyczny stolik jak prezentowane tu stoliki Teb może okazać się idealnym wręcz rozwiązaniem.

Wynajem mebli kawiarnianych

Jeżeli interesuje Państwa wynajem stolików kawiarnianych, to polecamy również stoliki Crystal Square i Crystal Round. Są to bardzo estetyczne meble z trwałym werzalitowym blatem świetne do zastosowania również podczas imprez plenerowych.

 

 

Inne warianty:

Stolik teb biały Stolik teb czarny