Biały stolik lounge

Rate this item
(0 votes)

Stolik lounge biały

Biały stolik z tworzywa sztucznego

Stolik Lounge to mebel wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego przeznaczony do zastosowania zarówno we wnętrzach jak i podczas imprez outdoorowych. Stolik ma w całości kolor biały. Zastosowane tworzywo zapewnia dużą odporność na czynniki zewnętrzne. Stolik jest zatem odporny na zabrudzenia oraz na wilgoć, w tym nie zagrażają mu w żaden sposób opady deszczu, rozlane napoje, plamy z jedzenia itp.

Kolekcja Lounge

Wynajem stolików Lounge polecamy w zestawach z leżakami Lounge. Są to meble reprezentujące ten sam styl i wykonane z tego samego materiału. Jest to zatem naturalny komplet, którego wynajem polecamy na wszelkiego rodzaju imprezy nad wodą, w parku lub gdziekolwiek indziej w plenerze. Stoliki i leżaki Lounge mogą się doskonale sprawdzić na przykład w przypadku organizacji outdoorowych imprez integracyjnych, pikników rodzinnych itp.

Wynajem mebli eventowych

Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem stolików lub leżaków Lounge, zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji dotyczących zarówno usługi wynajmu, jak i dostępności sprzętu. Zachęcamy zarówno do kontaktu telefonicznego, jak i mailowego.