Stolik Egg

Rate this item
(0 votes)

Stolik egg biały

Estetyczny design, wiele zastosowań

Stolik Egg to nowoczesny designerski mebel, który spodoba się z pewnością wszystkim miłośnikom luźnego i niezobowiązującego stylu. Stolik posiada okrągły biały blat, wykonany z lakierowanej płyty MDF. Opiera się on na niecodziennej i dość oryginalnej konstrukcji, łączącej w sobie drewniane nogi z dodatkowymi cienkimi stalowymi prętami. Całość sprawia, że stolik prezentuje się bardzo korzystnie od strony wizualnej.

Modne stoliki kawiarniane

Polecamy wynajem stołów Egg na wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne i towarzyskie. Jest to z natury stolik kawiarniany, zatem świetnie sprawdzi się także we wszelkiego rodzaju kawiarniach, cukierniach i punktach gastronomicznych. Stolik ten może być także interesującym dodatkiem do stoiska targowego, salonu samochodowego lub innego miejsca, gdzie potrzebne jest miejsce, gdzie można na chwilkę usiąść i porozmawiać.

Kompleksowa oferta wynajmu

Jeżeli wypożycza się stolik, to wypadałoby także wypożyczyć krzesła. W przypadku stolika Egg mamy idealne krzesła do kompletu. Tak się bowiem składa, że krzesła te nie tylko noszą taką samą nazwę, czyli Egg, ale są też idealnie dopasowane do prezentowanego tu stolika pod względem wzornictwa.