Stolik huston

Rate this item
(0 votes)

Stolik egg biały

Nowoczesność i styl

Stół Houston to jeden z dobrze rozpoznawalnych i bardzo ostatnio popularnych mebli, które określić można najprościej jako kawiarniane lub rekreacyjne. Jest to mebel oparty na dość ciekawym designie, gdzie okrągły blat z lakierowanej płyty MDF opiera się na nogach o swoistej „drucianej” konstrukcji. Dzięki temu stół sprawia wrażenie niezwykle lekkiego i delikatnego, przy czym w rzeczywistości jest to naprawdę solidna konstrukcja.

Wiele praktycznych zastosowań

Stolik Houston, jak już wspomniano na wstępie, jest typem mebla kawiarnianego i do takich też zastosowań nadaje się najlepiej. Będzie z pewnością doskonałym meblem dla niewielkiego punktu gastronomicznego, cukierni, lodziarni, itp. Na tym jednak lista jego potencjalnych zastosowań się nie kończy. Jako mebel w znacznym stopniu uniwersalny, stolik Houston znajdzie z pewnością wiele innych zastosowań. Jego estetyka oraz intrygujący design sprawiają, że z łatwością odnajdzie się on na wyposażeniu różnego rodzaju mniej formalnych spotkań, a także jako dodatkowe wyposażenie na przykład stoisk targowych.

Dopasowana kolekcja

W komplecie ze stolikiem Houston pragniemy polecić Państwu również wynajem krzeseł Apollo. Idealnie pasują one do stołu Houston pod względem wzornictwa, odznaczając się przy tym jednocześnie nieprzeciętną wygodą.