Stolik barowy szary

Rate this item
(1 Vote)

Stolik barowy szary

Uniwersalny stolik barowy…

Szary stolik barowy, który tutaj Państwu prezentujemy, to jeden ze stolików, jakie oferujemy w ramach naszej kolekcji mebli barowych na wynajem. Stolik posiada blat okrągły o średnicy 60cm z charakterystycznym uwypukleniem od spodu. Blat wykonany jest z estetycznego i odpornego na wpływy zewnętrzne tworzywa sztucznego, co zapewnia jego bezproblemowe użytkowanie, w tym niezwykle łatwe usuwanie plam i zabrudzeń. Pod opisanym blatem znajduje się smukła stalowa noga i okrągła podstawa, która blisko środka wychodzi lejkowato ku górze. Stolik posiada stałą wysokość, bez możliwości regulacji.

… nie tylko do baru

Stoliki barowe poza najbardziej oczywistym przeznaczeniem barowym znajdują również wiele innych zastosowań. Jako praktyczne i uniwersalne meble eventowe można je wykorzystać na przykład jako stoliki ekspozycyjne do wykładania materiałów reklamowych na stoiskach targowych i eventach promocyjnych. Przy pomocy stolików barowych oraz hokerów można też stworzyć wygodne miejsce do rozmowy, krótkiej prezentacji usługi, produktu lub przekazania informacji.

Stoliki, hokery, meble barowe

Polecamy wynajem szarych stolików barowych w komplecie z hokerami, których w katalogu posiadamy około dziesięć różnych modeli. Szczególnie rekomendujemy wybór nowoczesnych hokerów Happy lub hokerów z akrylowymi siedziskami, które wydają się dość dobrze harmonizować z prezentowanym tu stolikiem.