Kostka-led

Rate this item
(0 votes)

Stolik kostka led

Meble z podświetleniem – proste i efektowne

Kostka z podświetleniem LED to jedno z ciekawszych rozwiązań, jakie możemy zaoferować naszym klientom. Jest to mebel podświetlany wielobarwnym światłem i posiadający wszelkie funkcjonalności niezbędne w przypadku zastosowań eventowych.

Murowany efekt!

Kostka zasilana jest przy pomocy akumulatora, dzięki czemu nie potrzebuje przewodu zasilającego. Wiadomo jak irytująca, a niekiedy wręcz niebezpieczna może być plątanina kabli na podłodze. W przypadku akumulatorów nie ma tego problemu. Kostki działają przy tym nawet do sześciu godzin, a do tego można je dowolnie rozmieszczać i aranżować, co jest bez wątpienia wielkim udogodnieniem, które doceni każdy organizator eventu.

… we wnętrzach i w plenerze

Kolejna zaleta oferowanej przez nas kostki LED to sprytny pilot, który służy do sterowania podświetleniem. Pozwala on nie tylko na włączanie i wyłączanie podświetlenia o odpowiednim kolorze, ale także ustawianie odpowiedniego trybu świecenia kostki. Do wyboru jest w tym przypadku kilka możliwości, od płynnego przejścia między kolorami, po pulsację i stroboskop. Kostka Led może służyć zarówno jako stolik jak i siedzisko. Przeznaczona jest do stosowania wewnątrz i na zewnątrz obiektów, czyli można ją wykorzystać na przykład podczas przyjęć ogrodowych lub innego typu eventów plenerowych.