Stolik Coffee Big

Rate this item
(0 votes)

Stolik coffe Big White

Ława lub stolik – jak kto woli

Stolik Coffee Big to jeden z większych stolików kawowych, które mogą znaleźć Państwo w naszej kolekcji. Stolik ten z uwagi na swój dość duży prostokątny blat przez niektórych nazywany jest również ławą. Pod względem wzornictwa jest to mebel raczej dość prosty, dzięki grubym nogom i blatowi sprawia dość masywnego. Pod blatem znajduje się dodatkowa bardzo praktyczna półka, służąca do odłożenia przedmiotów, które mogą niepotrzebnie zajmować miejsce na blacie, jak chociażby czasopisma, książki, tablet lub torebka. Stolik Coffee Big to zatem mebel zarówno elegancki jak i praktyczny.

Dodatek do mebli tapicerowanych

Wynajem stolików kawowych Coffee Big doradzamy wszystkim tym organizatorom eventów, którzy pragną stworzyć aranżację nacechowaną wygodą i elegancją. Do takiego planu pasują bez wątpienia meble tapicerowane, których nasza wypożyczalnia oferuje naprawdę sporo. Posiadamy zarówno meble tapicerowane tkaniną jak i skórą ekologiczną, a w tym sofy fotele, pufy.

Wynajem – Wrocław, Katowice, Poznań

Warto w tym miejscu wspomnieć, że stoliki Coffee występują w naszym asortymencie w dwóch wariantach. Obok stolików Coffee Big oferujemy również mniejsze stoliki z kwadratowym blatem które w naszym katalogu występują pod nazwą Coffee Small. Oba warianty są ujednolicone pod względem wzornictwa i występują w dwóch kolorach, czyli białym i czarnym. Obydwa stoliki polecamy równie gorąco.

 

 

Inne warianty:

Stolik coffe Big bialy Stolik coffe Big czarny