Stolik Ibiza Szklany

Rate this item
(0 votes)

Stolik ibiza szkalny

Blat z hartowanego szkła

Stoliki kawowe to ważny element naszej oferty. Mamy w niej około dziesięciu wzorów tego typu mebli. Prezentowany tu stolik Ibiza to jeden ze stolików ze szklanym blatem. Stolik ten cechuje się nowoczesnym designem i wysoką estetyką. Szklana płyta blatu ma w tym przypadku dość rzadko spotykany kształt trójkąta Reuleaux, czyli dość oryginalny. Stolik posiada trzy metalowe nóżki, które dają się odkręcać.

Polecamy z kolekcją mebli z ekoskóry

Stoliki Ibiza polecamy w kompletach z meblami tapicerowanymi, w tym z tapicerką ze skóry ekologicznej, które oferujemy najczęściej do stref lounge i VIP. Stoliki te świetnie komponują się z nowoczesnymi meblami w aranżacjach sprzyjających swobodnej, relaksującej atmosferze. Jeżeli potrzebny jest stolik do nowoczesnego wnętrza, Ibiza jest zawsze opcją godną rozważenia.

Kompleksowa oferta eventowa

Jeżeli interesuje Państwa szerszy wybór stolików transparentnych, to polecamy także rozważenie wynajmu stolika Hestia z okrągłym blatem lub Prisma z blatem prostokątnym. Zachęcamy także do bliższego zapoznania się naszą ofertą mebli tapicerowanych, w tym mebli z ekoskóry, które dedykowane są do luksusowych aranżacji.