Stolik Siesta

Rate this item
(0 votes)

Stolik Siesta

Stolik ogrodowy

Stolik Siesta to propozycja z departamentu mebli przeznaczonych głównie na potrzeby eventów plenerowych. Świetnie nadaje się na przyjęcie tarasowe lub ogrodowe albo na imprezę integracyjną w parku. Stolik jest odporny na działanie wody i zabrudzenia, a do tego jako mebel metalowy odznacza się dużą trwałością i wytrzymałością. Pod względem praktycznym jest to zatem wzorcowy stolik eventowy.

Meble na eventy plenerowe

Wynajem stolików Siesta radzimy połączyć z wynajmem krzesełek o tej samej nazwie. Wspomniane krzesełka odznaczają się bardzo pomysłowym wzornictwem. Składają się ze stalowego stelaża obciągniętego gruba żyłką z tworzywa sztucznego. Takie rozwiązanie tworzy siedzisko oferujące przyjemną sprężystość i odpowiedni do zastosowań poziom wygody.

Wynajem – Warszawa, Katowice, Wrocław

Zarówno prezentowany tu stolik, jak i krzesła Siesta nadają się do czyszczenia przy pomocy strumienia wody pod ciśnieniem. Jest to bez wątpienia dodatkowy plus i potencjalnie znaczące ułatwienie w przypadku wykorzystania podczas imprezy kilkudziesięciu lub nawet kilkuset krzeseł i stolików, co akurat nie jest rzadkością podczas różnego rodzaju eventów.