Mównica Wave

Rate this item
(1 Vote)

Mównica Wave

Nietuzinkowy styl

Mównica Wave to najoryginalniejsza z naszych mównic. Tym co ją wyróżnia, jest niezwykle plastyczna forma. Na pierwszy rzut oka bardziej przypomina bowiem rzeźbę niż prosty mebel. Płynne linie krawędzi i wypukłości płaszczyzn połączone z idealnymi proporcjami robią naprawdę świetne wrażenie. Ale przecież w meblu eksponowanym tak, jak mównica, to z pewnością nie jest wadą.

Meble eventowe do nowoczesnych aranżacji

Wynajem Mównicy Wave rekomendujemy szczególnie do nowoczesnych aranżacji, oraz wszędzie tam, gdzie będzie ona adekwatnym dodatkiem do efektownej architektury lub innych elementów otoczenia. Mównica wykonana została z trwałego tworzywa sztucznego w kolorze białym. Jej zaoblona fasada może zatem z powodzeniem zostać wykorzystana do umieszczenia logotypu lub tekstu, co wypożyczalnia z przyjemnością wykona na życzenie zamawiającego.

Wynajem mównic – Wrocław, Warszawa, Bydgoszcz

Wypożyczalnia posiada w swojej ofercie również dwa inne wzory mównic. Są to mównice transparentne oraz mównice z plexi giętej. Na mównice z plexi giętej również naklejamy logotypy. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem, a także do kontaktu mailowego lub telefonicznego i oczywiście do współpracy.

Related items