Pokrowiec na stolik koktajlowy

Rate this item
(0 votes)

pokrowce na stolik koktajlowy

Eleganckie pokrowce na stoliki koktajlowe

Pokrowce elastyczne to nieodłączny dodatek przy wynajmie stolików koktajlowych, ponieważ stolik w pokrowcu to zupełnie inny mebel. Pod względem estetyki stoliki w pokrowcach robią naprawdę doskonałe wrażenie. Dodatkowo warto zauważyć, że pokrowce nadają stolikom bardzo neutralny, a przez to również uniwersalny charakter. Dzięki temu równie dobrze odnajdują się w praktycznie każdym otoczeniu oraz w wielu rozmaitych rolach.

Tekstylia eventowe na wiele okazji

Stoliki koktajlowe w pokrowcach polecamy jako wyposażenie przyjęć i imprez towarzyskich, ale nie tylko. Stoliki świetnie sprawdzają się również na stoiskach targowych i promocyjnych, a także jako meble służące do eksponowania produktów lub dekoracji.

Wypożyczalnia cateringowa – kompleksowe wyposażenie

Pokrowce występują w naszej ofercie w kolorze białym czarnym i czerwonym, dzięki czemu łatwiej jest dopasować tekstylia do specyficznych wymogów aranżacji. Pragniemy jednocześnie zwrócić uwagę, że w asortymencie wypożyczalni znajdują się także bardzo efektowne pokrowce elastyczne na krzesła, stoły bankietowe oraz stoły cateringowe.