Print this page

Pokrowiec na stolik koktajlowy

Rate this item
(0 votes)

pokrowce na stolik koktajlowy

Eleganckie pokrowce na stoliki koktajlowe

Pokrowce elastyczne to nieodłączny dodatek przy wynajmie stolików koktajlowych, ponieważ stolik w pokrowcu to zupełnie inny mebel. Pod względem estetyki stoliki w pokrowcach robią naprawdę doskonałe wrażenie. Dodatkowo warto zauważyć, że pokrowce nadają stolikom bardzo neutralny, a przez to również uniwersalny charakter. Dzięki temu równie dobrze odnajdują się w praktycznie każdym otoczeniu oraz w wielu rozmaitych rolach.

Tekstylia eventowe na wiele okazji

Stoliki koktajlowe w pokrowcach polecamy jako wyposażenie przyjęć i imprez towarzyskich, ale nie tylko. Stoliki świetnie sprawdzają się również na stoiskach targowych i promocyjnych, a także jako meble służące do eksponowania produktów lub dekoracji.

Wypożyczalnia cateringowa – kompleksowe wyposażenie

Pokrowce występują w naszej ofercie w kolorze białym czarnym i czerwonym, dzięki czemu łatwiej jest dopasować tekstylia do specyficznych wymogów aranżacji. Pragniemy jednocześnie zwrócić uwagę, że w asortymencie wypożyczalni znajdują się także bardzo efektowne pokrowce elastyczne na krzesła, stoły bankietowe oraz stoły cateringowe.