Pokrowiec na stolik koktajlowy składany

Rate this item
(0 votes)

pokrowce

Nasze pokrowce odmienią Twój event

Elastyczne pokrowce na stoliki koktajlowe pozwalają w niezwykle łatwy i tani sposób przeistoczyć prosty składany stolik koktajlowy w efektowny i elegancki mebel eventowy. Stoliki w pokrowcach znajdują niezliczoną ilość zastosowań. Wynajmujemy je między innymi dla potrzeb cateringu, jako meble ekspozycyjne, wyposażenie eventów marketingowych, element aranżacji stoisk targowych. Stoliki wykorzystywane są do wystawienia przekąsek, ekspozycji dekoracji, produktów lub materiałów reklamowych. O tradycyjnej funkcji koktajlowej nie trzeba chyba nawet wspominać.

Elegancja w dobrej cenie

Dodatkową zaletą pokrowców jest łatwość i szybkość ich ewentualnej wymiany w sytuacji, gdy zostaną zabrudzone, aranżacja wymaga odświeżenia, lub gdy z jakichś powodów organizator eventu zechce zmienić kolorystykę aranżacji.

Szeroki wybór mebli i tekstyliów

Poza pokrowcami na stoliki koktajlowe polecamy również pokrowce elastyczne na krzesła, stoły bankietowe i stoły cateringowe. Wszystkie te meble prezentują się w naszych pokrowcach w sposób nader efektowny. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę, że oferowane przez nas pokrowce występują w kilku kolorach, co znacznie rozszerza możliwość ich zastosowania.