Krzesło Forest Transparentne

Rate this item
(0 votes)

krzeslo-forest-transparentne

Transparentne krzesło do ogrodu

Transparentne krzesło Forest to mebel pod wieloma względami wyjątkowy. Jest to krzesło wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a dodatkowo odznacza się dość nietuzinkowym wzornictwem. Siedzisko wykonane jest bowiem jako ażurowe, z tym, że imituje splątane konary drzew. Krzesło dzięki temu zyskuje na oryginalności i samo w sobie staje się zjawiskiem podczas imprezy.

Oryginalny styl

Zastosowane wzornictwo, a w szczególności ażurowe siedzisko, sprawiają, że krzesło nie tylko ładnie wygląda, ale także zapewnia wysoki komfort użytkowania. Szczególnie w ciepłe letnie dni odpowiednia cyrkulacja powietrza może zrobić olbrzymią różnicę, a przecież komfort gości to przy organizacji eventu absolutna podstawa.

Wypożyczalnia cateringowa poleca

Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem transparentnych krzeseł z tworzywa sztucznego, polecamy bliższe zapoznanie się z naszym asortymentem. Znajdą tam Państwo co najmniej kilka interesujących propozycji krzeseł tego typu, przy czym w każdym przypadku są to krzesła stylowe, a wręcz eleganckie, oferujące szeroką gamę zastosowań.

 

 

Galeria:

krzeslo Forest Transparentne