Krzesło Beta Black, Chrome

Rate this item
(0 votes)

krzeslo beta chrome

Krzesło do wielu zadań

Krzesło Beta to jedno z naszych krzeseł roboczych o wielu zastosowaniach. Jest to proste krzesło, które przypomina nieco krzesła ISO. W tym przypadku nie mamy jednak siedzenia rozdzielonego na siedzisko i oparcie. Siedzenie stanowi tu jedną całość i jest wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Stalowy stelaż ma praktycznie taki sam kształt, jak w krzesłach ISO. Profile mają tu jednak przekrój okrągły, a nie spłaszczony.

… konferencyjne i do poczekalni

Krzesła Beta to krzesła, które pod względem przeznaczenia określić można jako krzesła konferencyjne. Pod taką kwalifikacją kryje się jednak bardzo wiele możliwych zastosowań. Są to meble odpowiedni dla wyposażenia Sali konferencyjnej, Sali wykładowej, poczekalni, a także jako wyposażenie zaplecza eventu. Krzesło to jest skromnym i funkcjonalnym urządzeniem do siedzenia, zapewniającym odpowiednią do najczęstszych zastosowań wygodę. Jak przystało na dobre krzesło robocze, można je sztaplować. Wypożyczalnia oferuje wynajem krzeseł Beta w dwóch wariantach, tj. krzesła ze stelażem chromowanym oraz krzesła ze stelażem w kolorze czarnym.

Sprzęt cateringowy, meble, profesjonalna obsługa

Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem krzeseł Beta, lub mają Państwo jakieś pytania odnoście naszego asortymentu lub szczegółów usługi, zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą Państwu wszelkich informacji.

 

 

Inne warianty kolorystyczne:

krzeslo beta chrome

krzeslo beta black