Krzesło ISO

Rate this item
(0 votes)

krzeslo Iso

Znane i lubiane …

Krzesło ISO to jeden z najbardziej rozpoznawalnych mebli tego typu. Jest to prosta i solidna konstrukcja, która doskonale sprawdza się jako krzesło robocze. Krzesła ISO spotkać można na konferencjach, wykładach, w poczekalniach oraz jako wyposażenie zaplecza dużych eventów.

… krzesło do pracy

Popularność krzeseł ISO bierze się z ich uniwersalnego charakteru, a w tym dobrej estetyki, stosunkowo wysokiej wygody, co osiągnięto w tym przypadku dzięki tapicerowanemu siedzisku i oparciu, a także kilku cechom praktycznym, które mają znaczenie w przypadku mebli eventowych.

Wynajem krzeseł – tanio i sprawnie

Krzesła ISO dają możliwość sztaplowania, co ułatwia zarówno transport, jak i przechowywanie. Wielką ich zaletą jest także duża trwałość. Dodatkowo za wyborem krzeseł ISO przemawia przystępna cena wypożyczania, co w przypadku krzeseł eventowych jest nie bez znaczenia, szczególnie gdy event wymaga wypożyczania setek lub nawet tysięcy krzeseł.

Także z wygodnym pulpitem

W naszym asortymencie posiadamy krzesła ISO w wariancie jak przedstawiony tutaj oraz krzesła z pulpitem. Krzesła z pulpitem polecamy tam, gdzie wynajmowanie stołów lub biurek jest z jakiegoś powodu nieuzasadnione lub niemożliwe, czy to ze względów finansowych, czy też praktycznych, jednak organizatorzy chcą zapewnić uczestnikom w miarę wygodną możliwość robienia notatek, itp.

 

 

Inne warianty

krzeslo iso z pulpitem