Krzesło Iso z pulpitem

Rate this item
(0 votes)

krzeslo Iso

Krzesło konferencyjne z pulpitem

Przedstawiamy Państwu bardzo praktyczny wariant krzesła ISO z pulpitem. Krzesła tego typu posiadają wszystkie cechy klasycznych krzeseł ISO. Nie różnią się także pod względem zastosowanych materiałów. W krześle z pulpitem tak samo zastosowano stalowy stelaż oraz tapicerowane wytrzymałą tkaniną siedzisko i oparcie. Jedyna różnica to właśnie wygodny rozkładany pulpit, który służyć może do robienia notatek, położenia laptopa, itp.

Wygoda i ergonomia

Pulpit w krzesłach tego typu wykonany jest z tworzywa sztucznego. Jest on składany, a w razie potrzeby może zostać w całości usunięty i wtedy pozostaje nam tradycyjne krzesło ISO, z wszystkimi jego zaletami, w tym możliwością sztaplowania.

Krzesła na szkolenie, wykład, konferencję

Przeznaczenie tych krzeseł już na pierwszy rzut oka wydaje się oczywiste. Krzesła ISO z pulpitem są meblami idealnymi do wyposażenia, a jeśli zajdzie taka potrzeba, szybkiego zaimprowizowania, sali konferencyjnej, sali wykładowej, itp. Krzesła te mogą okazać się idealnym rozwiązaniem, zarówno, jeżeli chodzi o aspekt utylitarny, jak i kosztowy, w przypadku organizacji kursu lub szkolenia. Jeżeli tylko charakter spotkania nie wymaga absolutnie zastosowania stołów, polecamy wynajem krzeseł ISO.

 

 

Inne warianty

krzeslo iso z pulpitem