Krzesło Fold

Rate this item
(0 votes)

krzeslo fold czerwone

Krzesło jak żadne inne

Krzesło Fold to nie tylko przykład niecodziennego wzornictwa, ale też chyba jedno z najbardziej skomplikowanych krzeseł pod względem budowy, które posiadamy w naszej kolekcji. Najlepiej wyjaśnijmy już na wstępie: krzesło Fold zgodnie z nazwą jest krzesłem składanym, z tym, że składa się do postaci walizki. Jest to trochę takie meblowe origami, co jednak nie pozbawia go walorów praktycznych.

Praktyczna nowoczesność

Fold to przykład mebla, który pod wieloma względami jest eventowym ideałem. Niecodzienna forma, wykorzystanie nowoczesnego i trwałego tworzywa sztucznego, a także kompaktowe wymiary po złożeniu, to cechy, które charakteryzują najlepsze meble w tej branży. Krzesło jest też odporne na zabrudzenia i wilgoć, co w wielu przypadkach jest nie bez znaczenia, szczególnie, gdy organizator rozważa wybór mebli na imprezę z cateringiem.

Krzesła na eventy marketingowe

Wynajem krzeseł Fold polecamy na nowoczesne imprezy marketingowe, w tym prezentacje nowych produktów. Ich nietuzinkowa forma z pewnością zaintryguje gości, a także pomoże w stworzeniu nowoczesnego i ekscytującego wystroju i nastroju podczas eventu.

Kompleksowy wynajem, fachowa obsługa

W ramach usługi oferujemy naszym klientom transport oraz montaż krzeseł oraz innych wypożyczonych mebli. Jeżeli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Oddajemy do Państwa dyspozycji kompetentnych pracowników, którzy z przyjemnością udzielą Państwu wszelkich potrzebnych informacji.

 

 

Inne warianty kolorystyczne:

krzeslo fold szare

krzeslo fold czerwone

krzeslo fold białe