Krzesło Maya

Rate this item
(1 Vote)

krzeslo maya biale

Nowoczesna Maya na event

Krzesło Maya to wyjątkowo popularny mebel w naszej kolekcji krzeseł eventowych. Dzieje się tak nie bez przyczyny, krzesło to bowiem pod każdym względem imponuje parametrami użytkowymi i estetyką. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że w naszym asortymencie występuje ono aż w pięciu kolorach, tj. w kolorze białym, czarnym, niebieskim, zielonym, a także pomarańczowym, co ułatwia kolorystyczne dopasowanie do aranżacji wystroju eventu i tym samym dodatkowo podnosi atrakcyjność krzeseł Maya jako mebli eventowych.

Krzesło w kolorze

Jeżeli chodzi o zalety praktyczne, to lista jest tu długa i całkowicie adekwatna dla profesjonalnego krzesła eventowego. Zacząć można od faktu, że krzesła Maya wykonane są z tworzywa sztucznego bardzo wysokiej jakości. Dzięki temu krzesło jest nie tylko solidne i wytrzymałe pod względem mechanicznym, ale wykazuje także wysoką odporność na czynniki zewnętrzne, a w tym na oddziaływanie temperatury i promieniowanie ultrafioletowe, jest też niewrażliwe na wilgoć. Patrząc od tej strony, można stwierdzić, że Maya jest idealnym meblem do zastosowań plenerowych. Warto jednak podkreślić, że jest to krzesło stosowane bardzo wszechstronnie i szczególnie często wybierane na imprezy promocyjne i marketingowe, które zwykle nie są imprezami plenerowymi.

Ergonomia i styl

Obok zalet czysto praktycznych krzesło Maya cechuje się doskonałym wzornictwem. Mówiąc o doskonałym wzornictwie mamy tu na myśli nie tylko wygląd krzesła, ale wszelkie jego cechy, począwszy od ergonomii, po przyjemną matową fakturę powierzchni. Krzesło Maya nie tylko jest meblem bardzo wygodnym, stabilnym i bezpiecznym, ale jego konstrukcja daje też użytkownikowi przyjemne wrażenie przyjemnej sprężystości.

Ładne, ale również bardzo praktyczne

Krzesło Maya można by opisywać jeszcze długo, ale na koniec wspomnijmy już tylko jedną jego cechę – krzesło to daje się sztaplować. Ta opcja, to łatwiejszy i tańszy transport oraz magazynowanie, a w przypadku mebli eventowych, wypożyczanych nawet w setkach lub tysiącach sztuk, są to zalety nie do przecenienia.

 

 

Inne warianty:

krzeslo maya białekrzeslo maya czarnekrzeslo maya niebieskiekrzeslo maya zielonekrzeslo maya pomaranczowe