Fotel Vote

Rate this item
(0 votes)

fotel vote

Elegancki fotel obrotowy

Fotel Vote to elegancki fotel obrotowy o wielorakich zastosowaniach. Siedzisko jest tapicerowane skórą ekologiczną, co podnosi w znacznym stopniu walory użytkowe tego mebla. Noga i lejkowata podstawa wykonane zostały z chromowanej stali. Fotel umożliwia regulację wysokości siedzenia, do czego służy dźwigienka umieszczona tuż pod siedzeniem.

Tapicerka z ekoskóry

Jak już wspomniano, fotel ten prezentuje się bardzo korzystnie zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym. Zastosowanie skóry ekologicznej dodatkowo podnosi jego walory użytkowe, gdyż jest to materiał o dużej wytrzymałości, a przy tym odporny na zabrudzenia i wilgoć oraz nie wymagający specjalistycznej konserwacji, jak chociażby skóra naturalna.

Do biura i na scenę

Wynajem foteli Vote polecić możemy do bardzo wielu zadań. Są to meble, które sprawdzą się zarówno w poczekalni, jak i na miejscu nieco bardziej eksponowanym. Doskonale nadają się do wykorzystania jako dodatkowe wyposażenie do biura lub prestiżowej kancelarii. Mogą też zostać z powodzeniem wykorzystane jako siedziska na potrzeby panelu dyskusyjnego. Inne potencjalne zastosowanie, to wyposażenie studia telewizyjnego, w tym wykorzystanie w programach typu talk show. Możliwości jest naprawdę sporo.

Zapraszamy do współpracy

W przypadku pytań lub wątpliwości oddajemy do Państwa dyspozycji nasz dział obsługi klienta. Nasi kompetentni pracownicy z przyjemnością udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji, zarówno jeżeli chodzi o asortyment wypożyczalni, jak i inne szczegóły naszych usług.