Fotel biurowy derby

Rate this item
(0 votes)

fotel biurowy derby

Nowoczesny design

Fotel biurowy Derby to funkcjonalny mebel biurowy tapicerowany ekoskórą w kolorze czarnym. Jego design określić można bez wahania jako bardzo nowoczesny. Posiada bardzo cienkie siedzenie, które jednocześnie jest niezwykle ergonomiczne i wygodne. Dość charakterystyczne są dynamicznie zarysowane podłokietniki oraz oparcie, na którym część tapicerowana ma kształt litery „T”. Noga i pięcioramienna podstawa wykonane są z chromowanej stali.

Funkcjonalność i ergonomia

Fotel wyposażony jest we wszystkie funkcjonalności, jakie wymagane są od nowoczesnych foteli biurowych. Posiada wygodną regulację wysokości i nachylenia siedziska, co pozwala na dostosowanie go do indywidualnych potrzeb użytkownika. Część tapicerowana oparcia ma kształt litery „T”, co ułatwia cyrkulację powietrza za plecami użytkownika. Jest niezwykle istotne podczas długotrwałej pracy w nieklimatyzowanych pomieszczeniach. Prezentowany fotel jest fotelem obrotowym, posiada gumowane kółka.

Wynajem - Wrocław, Warszawa, Kraków

Polecamy fotele Derby do wszelkiego rodzaju zastosowań biurowych. Oferujemy długotrwały wynajem sprzętu biurowego, zapewniamy przy tym bardzo korzystne warunki współpracy, w tym elastyczną politykę cenową, a także transport i montaż wypożyczanych mebli. W naszym asortymencie znajdą Państwo kompletne wyposażenie biura – poza fotelami oferujemy również wynajem biurek, kontenerów biurkowych, szaf na akta, a także całych setów biurowych.