Pufa Square biała i czarna

Rate this item
(0 votes)

pufa square biała

Eleganckie siedzisko z ekoskóry

Pufa Ottoman Square, to jedna z bardziej szykownych puf Ottoman, które znajdą Państwo w naszym katalogu na wynajem. Pufa posiada siedzenie w charakterystyczny sposób podzielone szwami na mniejsze pola, co urozmaica pufę od strony wizualnej i z sukcesem ratuje ją przed monotonią dużych gładkich powierzchni. Siedzenie jest przy tym dość obszerne i wygodne. Pufa posiada krótkie chromowane nogi, które dodatkowo dodają jej uroku.

Wyposażenie do strefy Lounge

Pufa Ottoman Square to mebel idealnie nadający się do eleganckiego salonu. Idąc konsekwentnie tym tropem można ją polecić również do stref lounge, loży lub strefy VIP, a także wszędzie tam, gdzie odpowiedni do aranżacji jest mebel z nieco wyższej półki, zarówno pod względem wzoru, jak i zastosowanego materiału oraz jakości wykończenia. Pufa Ottoman Square niewątpliwie spełnia te wymogi.

Ekoskóra – trwałość i estetyka

Zastosowanie skóry ekologicznej powoduje, że pufa przy swoim wzornictwie nie tylko odznacza się szykiem i elegancją, ale również jest trwała i łatwa w utrzymaniu w czystości. To pozwala zachować jej walory estetyczne przez długi czas. Użytkownik tego typu pufy nie musi się także obawiać przypadkowego zabrudzenia lub zalania wodą, bo pufa jest na to odporna.

 

 

Inne warianty:

Pufa square biała Pufa squareczarna