Hoker Tapicerowany Tesa

Rate this item
(0 votes)

hoker tapicerowany tesa

Miękkie tapicerowane siedzisko

Hoker Tesa to jeden z najwygodniejszych foteli w naszej kolekcji. Posiada obszerne, miękkie siedzenie z oparciem. Siedzenie jest tapicerowane skórą ekologiczną w kolorze czarnym. Pikowana płaszczyzna siedziska i oparcia podnosi w znacznym stopniu efekt wizualny. Hoker wyposażony jest w pneumatyczną regulację wysokości, której dźwignia umieszczona została pod siedzeniem. Noga o przekroju rurowym i okrągła lejkowata podstawa wykonane są z chromowanej stali. Na nodze znajduje się wygodny pałąkowaty podnóżek.

Hoker naprawdę wygodny

Hoker Tesa to mebel naprawdę bardzo wygodny dzięki grubemu, miękkiemu siedzeniu. Siedzi się na nim trochę jak na krześle i to nie byle jakim. Z praktycznego punktu widzenia jest on wzorcowym meblem eventowym. Właściwości skóry ekologicznej zapewniają mu trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne porównywalną do mebli wykonanych w całości z tworzywa sztucznego. Dzięki temu nie tylko jest on bardzo łatwy w utrzymaniu w odpowiednim do zastosowań stanie, ale w razie potrzeby może też być stosowany w eventach plenerowych.

Meble barowe, stołki, hokery, stoliki

Hokery tego typu polecamy jako wyposażenie barowe z nieco wyższej półki. Świetnie nadają się one do strefy VIP lub Lounge. Doskonale skomponują się z oferowanymi przez naszą wypożyczalnię sofami oraz fotelami ze skory ekologicznej.