Sofa Line trzyosobowa

Rate this item
(0 votes)

Sofa Line 3os

Ekoskóra i grube poduchy

Sofa Line trzyosobowa to nowoczesna sofa tapicerowana skórą ekologiczną. Cechuje ją nowoczesne wzornictwo i bardzo dobra estetyka. Posiada grube i bardzo wygodne poduchy. Siedzenie wspiera się na krótkich srebrnych nóżkach. Zarówno od strony wizualnej, jak i pod względem oferowanego komfortu sofa prezentuje się jak przystało na mebel z wyższej półki.

Meble do loży VIP i strefy Lounge

Sofy Line polecamy w pierwszej kolejności do strefy VIP oraz Lounge. Jest to mebel, który zapewnia wrażenie prestiżu i oferuje wysoki komfort, więc z powodzeniem sprawdzi się właśnie w takich zastosowaniach. Zastosowań dla eleganckiej i nowoczesnej sofy jest jednak bez wątpienia znacznie więcej. Wybór w tym względzie pozostawiamy Państwu.

Wynajem sprzętu eventowego

Sofa Line trzyosobowa występuje w naszym asortymencie w dwóch wariantach kolorystycznych – w kolorze czarnym i białym. Warto wspomnieć w tym miejscu, że wypożyczalnia oferuje szeroką gamę mebli tapicerowanych skórą ekologiczną w kolorze czarnym i białym, dzięki czemu możliwe jest bardzo łatwe wybranie interesującego zestawu mebli, w tym sof i foteli tapicerowanych ekoskórą, cechujących się wyjątkowym komfortem i prestiżem.

 

 

Inne warianty:

Sofa skórzana czarna line 3os czarna Sofa skórzana 3os line biała