Sofa Helen

Rate this item
(0 votes)

Sofa helen grafitowa

Sofa pod kołderką

Sofa Helen to dość oryginalny mebel. Jej konstrukcja oparta jest na mocnej metalowej ramie, co można łatwo zaobserwować zwracając uwagę na chromowane profile pełniące rolę nóg. Jest to mebel o dość specyficznym wzornictwie, w którym lśniące elementy stalowe połączone zostały z bardzo charakterystycznym pikowanym siedziskiem. Można powiedzieć, że sofa ma dość niezobowiązujący charakter i świetnie pasuje do nowoczesnej aranżacji przeznaczonej dla wypoczynku, relaksu lub luźnej rozmowy.

Meble do poczekalni, strefy Lounge lub salonu

Polecamy wynajem sofy Helen do wszelkiego rodzaju poczekalni, stref lounge lub wygodnych kącików tworzonych w ramach większych przedsięwzięć. Może ona być na przykład wykorzystana do strefy wypoczynku, gdzie mogą się spotkać uczestnicy konferencji lub szkolenia podczas przerw kawowych, porozmawiać, nawiązać nowe kontakty i znajomości, itp. Podczas tego rodzaju imprez nawiązywanie kontaktów staje równie ważne, co część merytoryczna i często przynosi bardzo wiele dodatkowych korzyści.

Wypożyczalnia – Kraków, Katowice, Warszawa

Wypożyczalnia zapewnia transport i montaż wynajętych mebli. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji.