Sofa Round

Rate this item
(0 votes)

Sofa Round biała

Oryginalny design

Sofa Round to bardzo ciekawa propozycja mebla eventowego. Jest to mebel modułowy, złożony z czterech lub opcjonalnie dwóch części i w całości układający się w kształt owalu z siedziskiem na obwodzie. Wszystkie elementy są w sposób jednolity tapicerowane skórą ekologiczną w kolorze białym. W środku owalu pozostaje wolna przestrzeń, którą wykorzystać można na dodatkowe elementy dekoracyjne, w tym na przykład akcenty roślinne.

Wytrzymała ekoskóra

Prezentowana sofa jako mebel tapicerowany skórą ekologiczną jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości. Ekoskóra jest po pierwsze materiałem bardzo wytrzymałym, a po wtóre jest też odporna na działanie czynników zewnętrznych, w tym wody oraz zabrudzeń pochodzących od serwowanych przekąsek, napojów, soków oraz normalnego użytkowania.

Meble na eventy reklamowe

Wynajem sofy Round polecamy w szczególności na imprezy integracyjne oraz towarzyskie. Znajdzie ona swoje zastosowanie również wszędzie tam, gdzie organizatorom eventu zależy na zbudowaniu nowoczesnej aranżacji dla imprezy o luźnej atmosferze. Jako uzupełnienie polecamy w tym przypadku nasze tapicerowane skórą ekologiczną pufy Ottoman oraz podświetlane kostki LED.