Sofa Classic Biała

Rate this item
(0 votes)

Sofa Classic biała

Nowoczesna i wygodna

Sofa Classic to przykład mebla, który robi wrażenie eleganckiego i przy tym także dość masywnego. Dzieje się tak dzięki dużym gładkim blokom boczków, oparcia i siedziska. Wszystkie elementy są w tym przypadku tapicerowane białą skórą ekologiczną.

Wynajem na eventy

Wynajem sofy Classic polecamy na wszelkie okazje, gdzie organizatorom zależy na stworzeniu wrażenia luksusu lub zapewnieniu uczestnikom maksymalnego komfortu. Podstawowym przeznaczeniem dla sof Classic będą zatem strefy lounge, loże dla VIP-ów oraz wszelkiego rodzaju strefy luksusu lub miejsca przeznaczone do wypoczynku. Sofy tego typu mogą się jednak doskonale sprawdzić w o wiele bardziej prozaicznych zadaniach, na przykład jako wyposażenie poczekalni. Opcji i możliwości jest naprawdę sporo.

Meble z ekoskóry - wynajem

Od strony praktycznej sofa Classic jako mebel eventowy prezentuje same zalety. Największym plusem wydaje się tu zastosowanie skóry ekologicznej jako materiału tapicerskiego. Ekoskóra posiada bowiem wiele zalet, które w zastosowaniach eventowych stawiają ją w pewnym sensie w pozycji uprzywilejowanej w stosunku zarówno do tkanin, jak i skóry naturalnej. Nie wymaga ona żadnych specjalnych zabiegów konserwacyjnych, jest wytrzymała, a w przypadku zabrudzeń wynikających z normalnego użytkowania, czyszczenie jest bardzo proste i łatwe – nie wymaga użycia niczego więcej poza miękką ściereczką i łagodnym środkiem czyszczącym.