Stół Bankietowy 160-180x75

Rate this item
(0 votes)

Stół bankietowy

Stół bankietowy okrągły

Stół bankietowy to jeden z naszych najpopularniejszych stołów na wynajem. Jest to prawdziwie wzorcowy mebel eventowy, który pod każdym względem dostosowany jest do swojej funkcji. Praktyczność jest w tym przypadku słowem kluczowym, a prezentowany stół jest w tej kategorii niezrównany.

Rozwiązanie, które się sprawdza

Przede wszystkim stół bankietowy, który tutaj prezentujemy, posiada składane nogi. To pierwszy istotny atut. Dzięki temu jest go łatwiej przenosić, przewozić oraz magazynować. Każdy, kto porówna rachunek za transport w kilku kursach zamiast jednego, bez problemu zrozumie o co chodzi. Kolejna korzyść ze składanych nóg, to łatwość manewrowania niesionym stołem w korytarzach, na schodach, a także pomiędzy innymi meblami. Trudność przemieszczania to jedno, a ryzyko uszkodzenia czegoś, to dodatkowy i potencjalnie bardzo kosztowny problem.

Praktyczna konstrukcja, wygodna obsługa

Kolejnym wielkim atutem tego stołu jest aluminiowa listwa zamontowana na obwodzie blatu. Dzięki niej stół można toczyć. Wystarczy sobie wyobrazić, o ile łatwiej jest ten mebel przemieszczać, szczególnie, jeżeli występuje on w wariantach o średnicy 160 oraz 180cm.

Meble cateringowe - wynajem

Stoły bankietowe okrągłe polecamy zgodnie z nazwą na bankiety, ale stół ten świetnie może się sprawdzić jako stół cateringowy. Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem mebli bankietowych i cateringowych, zapraszamy do szczegółowego przejrzenia naszej oferty. Znajdą tam Państwo całą gamę przeznaczonych do tego celu mebli, a w tym krzeseł oraz stołów, a także sprzęt cateringowy i gastronomiczny.