Stół konferencyjny

Rate this item
(0 votes)

Stół konferencyjny

Proste rozwiązanie

Przedstawiamy bardzo praktyczny składany stół konferencyjny. Jest to profesjonalny stół eventowy, w którym cechy użytkowe zostały dopracowane pod absolutnie każdym względem. Stół posiada laminowany blat o wymiarach 160x70cm, imitujący naturalne drewno. Blat posiada także specjalną aluminiową listwę na obwodzie, która zabezpiecza go przed uszkodzeniem zarówno w czasie składowania jak i podczas transportu. Dodatkowym udogodnieniem są tu składane nogi, dzięki którym stół po pierwsze zajmuje mniej miejsca w przypadku składowania, a po drugie daje się o wiele łatwiej przenosić.

Meble konferencyjne - wynajem

Stół świetnie sprawdza się w zastosowaniach konferencyjnych, ale również w szeroko rozumianej edukacji. Jest to doskonały mebel dla organizacji szkoleń, wykładów lub sesji egzaminacyjnych. Sprawdza się bardzo dobrze jako szkolna ławka. Nie należy się zatem zbytnio sugerować nazwą i wiązać go z sztywno z jednym zastosowaniem.

Kompleksowa usługa wynajmu

W ramach oferowanych usług, poza wypożyczaniem, zapewniamy Państwu również transport i odbiór wypożyczonych mebli. W przypadku mebli wymagających montażu nasi kompetentni pracownicy zapewnią Państwu pomoc także w tym względzie.