Stół składany 86x86

Rate this item
(0 votes)

Stół składany 86x86

Kwadratowy stolik składany

Stolik składany 86x86 to uniwersalny mebel eventowy. Stolik posiada kwadratowy blat z tworzywa sztucznego oraz stalowe składane nogi. Jest to mebel bardzo praktyczny i posiadający szeroki zakres zastosowań. Stoliki tego typu można na przykład wykorzystać jako cateringowe lub stołówkowe, przy zastrzeżeniu, że będą stosowane z obrusem. Z doświadczenia możemy powiedzieć, że tego typu stoliki znajdują zastosowanie również na przykład jako stoliki egzaminacyjne.

Łatwy transport i przechowywanie

Wielką praktyczną zaletą stolika 86x86 są jego składane nogi. Tego typu meble są łatwe w przenoszeniu oraz zajmują mniej miejsca podczas transportu oraz magazynowania. Można sobie łatwo wyobrazić o ile łatwiej jest wnosić po wąskich korytarzach i klatkach schodowych stoły ze złożonymi nogami. Jest to przy tym nie tylko wygodne, ale często również pozwala na obniżenie kosztów transportu.

Wynajem sprzętu eventowego

Jeżeli interesuje Państwa wynajem składanych stołów eventowych, to informujemy, że w naszym katalogu posiadamy wiele takich mebli. U nas wypożyczą Państwo między innymi stoły bankietowe oraz cateringowe, a także stoliki koktajlowe ze składanymi nogami.