Stolik Hestia

Rate this item
(0 votes)

Stolik hestia

Kosmiczny wzór do modnych aranżacji

Stolik Hestia to jeden z trzech stolików kawowych z transparentnym blatem w naszej kolekcji. W tym przypadku mamy blat okrągły oparty na krótkiej nodze w postaci ściętego stożka. Stolik charakteryzuje się nowoczesnym designem i wysokim poziomem estetyki. Szczególnie polecamy go do zestawów z naszymi meblami ze strefy VIP, czyli tapicerowanymi skórą ekologiczną eleganckimi fotelami i sofami.

Właściwe materiały, estetyka i czystość

Od strony praktycznej stolik Hestia prezentuje się bardzo korzystnie. Po pierwsze blat i noga dają się rozdzielać do przenoszenia, przewożenia lub magazynowania. Jest to bardzo wygodna i pożądana cecha w meblach eventowych. Jeżeli chodzi natomiast o ewentualne zabrudzenia lub zalania, to tu też nie ma problemu, ponieważ stolik wykonany jest w całości z materiałów niewrażliwych na wilgoć.

Stoliki kawowe – wynajem

Jeżeli interesuje Państwa wynajem stolików kawowych, to w naszym asortymencie znajdą je Państwo w przeszło dziesięciu różnych wzorach. Są one zróżnicowane zarówno pod względem wzornictwa, jak i użytych do ich wykonania materiałów. Gorąco zachęcamy do przejrzenia katalogu.