Wypożyczalnia cateringowa | Blog

Wypożyczalnia cateringowa | Blog (19)

nowy rynek meble eventowe W ramach współpracy z firmą Event Show Group dostarczyliśmy wyposażenie eventowe na akcję "Powrót do szkoły". Nasze meble wykorzystane zostały podczas eventu organizowanego w Galerii Nowy Rynek w Jeleniej Górze. Wśród wynajętych akcesoriów były między innymi lady, ścianki, biurka i regały. Obowiązkowym elementem niemal każdej realizacji są też oczywiście nasze krzesła, których asortyment jest naprawdę spory. Cieszymy się z naszymi klientami z kolejnej udanej rywalizacji.

meble eventowe salon 01Kolejna udana realizacja na naszym koncie. Na event zorganizowany w salonie AUDI dostarczyliśmy szykowne meble bankietowe. Wraz z kompletem tekstyliów pozwoliło to na zaaranżowanie wystroju eleganckiego przyjęcia. Oferowane przez nas meble bankietowe to gwarancja bezproblemowej organizacji eventu w każdych okolicznościach. Realizacja przebiegła pomyślnie. Liczymy na dalszą owocną współpracę.

targi wypozyczalniaNasz udział w dostarczaniu wyposażenia eventowego na targi AGRO SHOW to już niemal tradycja. Rokrocznie stajemy na wysokości zadania i z pełnym sukcesem zaopatrujemy naszych targowych kontrahentów. Mamy nadzieję, że tempo naszej współpracy nie osłabnie również w kolejnych latach. Meble targowe i dodatkowe wyposażenie targowe, to znaczący punkt w asortymencie wypożyczalni. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem i kontaktu.

meble eventowe wroclaw 01Pośród naszych realizacji najliczniejsze, to te, które polegają na dostarczeniu krzeseł eventowych. Takie właśnie wygodne krzesła dostarczyliśmy na otwarcie siedziby kliniki laryngologicznej Medicus we Wrocławiu. Realizację uważamy za bardzo udaną i mamy nadzieję, że nasze usługi zostaną docenione również w czasie przyszłych eventów. Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem krzeseł eventowych.

woodstock 01Naszymi klientami bywają znane firmy, ale także znane wydarzenia. Takim niewątpliwie jest przystanek Woodstock, który od wielu lat odbywa się w Kostrzynie nad Odrą. Możemy zdradzić, że zamówienie zostało przez nas zrealizowane niezwykle sprawnie, a dostarczony sprzęt eventowy w pełni zadowolił naszego klienta. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli swój wkład w organizację festiwalu już pod nową nazwą.

1280px L 01Jako miłośnicy marki Lexus z nieukrywaną satysfakcją pragniemy się pochwalić naszym skromnym udziałem w organizacji eventu w jej wrocławskim salonie. Na zamówienie klienta dostarczyliśmy tam komplet luksusowych mebli z naszego katalogu VIP. Po udanej realizacji oczekujemy z niecierpliwością na kolejne zamówienia. Nasza kolekcja eleganckich mebli tapicerowanych na wynajem robi naprawdę spore wrażenie.

wypozyczalnia cateringowa katowice 01Jednym z nowszych punktów w naszym portfolio jest zaopatrzenie w krzesła eventowe katowickiej Akademii LG. Klientowi dostarczyliśmy białe krzesła Maya, które są szczególnie popularnym meblem w naszej bazie. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne zastosowane przy produkcji krzeseł Maya oraz ich niebanalne wzornictwo przypadły szczególnie do gustu wielu organizatorom eventów.

18reaZ satysfakcją zawiadamiamy, że nasz zestaw krzeseł bankietowych z pokrowcami sprawdził się doskonale podczas eleganckiego eventu w Borku Strzelińskim. Serdecznie dziękujemy organizatorom za współpracę i jednocześnie polecamy nasze usługi na przyszłość. Wszystkie osoby zainteresowane organizacją eleganckiej imprezy zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem mebli bankietowych.

 wypozyczalnia cateringowa blogJedna z naszych większych realizacji w minionym czasie, to wynajem mebli eventowych na Wielkie Otwarcie Galerii Wnętrz w Opolu. Nasze meble posłużyły organizatorowi do stworzenia eleganckiej aranżacji, która z pewnością wpłynęła korzystnie na wizerunek gospodarza eventu. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją szykownych mebli z naszej kolekcji. Polecamy sofy i fotele tapicerowane skórą ekologiczną.

meble eventowe targi 01Z dumą pragniemy pochwalić się naszym udziałem w stworzeniu jednego ze stoisk na wrocławskich Targach Branży Budowlanej i Kamieniarskiej TARBUD. Wypożyczalnia mebli eventowych Wrocław z powodzeniem dostarczyła zestaw nowoczesnych mebli z naszej bogatej kolekcji eventowej. Przy aranżacji stoiska targowego wykorzystana została między innymi lada barowa prosta oraz hokery. Warte odnotowania jest także wykorzystanie eleganckich krzeseł transparentnych Ghost.

Wynajem sprzętu gastronomicznego

Całkiem niedawno w Karpaczu odbywały się Targi Budowlane Majster Partner, połączone z uroczystą galą.
Na to wydarzenie mieliśmy przyjemność dostarczać duże ilości mebli tapicerowanych, a w tym nowoczesne pufy i fotele ze skóry ekologicznej. Organizatorzy eventu przy użyciu naszych mebli bez trudu stworzyli prostą, ale jednocześnie efektowną i funkcjonalną aranżację. Szeroki wybór nowoczesnych mebli tapicerowanych to jeden z mocnych punktów w naszej ofercie. 

catering stadionZa nami kolejna udana realizacja, tym razem dla firmy Stadion Catering na terenie Wrocławia. Wspólnie przygotowaliśmy sprzęt dla 350 osób. Nasza firma od lat z powodzeniem wynajmuje rozmaity sprzęt gastronomiczny i cateringowy. Dla klientów możemy dostarczyć kompletną listę akcesoriów w rodzaju naczyń, szklanek, kieliszków i lampek. Jako solidna wypożyczalnia eventowa oferujemy także wynajem krzeseł, stołów, foteli i wielu innych mebli. Szczegółowe informacje na temat naszego asortymentu znaleźć można w dziale "oferta".

wypożyczalnia krzeseł poznań wrocławJakkolwiek dziwnie nie zabrzmi zdanie zawarte w tytule, to jednak prawdy w tym jest wiele. Obserwujemy to po wyraźnym wzroście eventów - nie tylko o charakterze wiosennym - w galeriach handlowych różnych miast.

 

 

Marzec w wypozyczalni cateringowejZ dumą prezentujemy wybrane realizacje dokonana w pierwszej połowie marca. Marzec jest szczególnym miesiącem - już od samego początku napływa do nas więcej słońca, czuć ciepło nadchodzącej wiosny i zieleń, która za niedługo pojawi się za naszymi oknami. Tak samo jak dla roślin, taki też rozkwit przeżywa w tym miesiącu branża eventowa. Liczba zleceń w marcu wzrasta w szalonym tempie, co oczywiście bardzo nas cieszy. Poniżej recenzje z kilku dokonanych realizacji:

 

wypozyczalnia naczyn poznan lodz wroclawWybory Miss zwykle otoczone są magiczną otoczką pięknych kandydatek. Tak również było i tym razem - w Poznańskim, prestiżowym klubie Pacha, dnia odbyły się półfinały Miss Polski Wielkopolski, oraz Miss Nastolatek Wielkopolski. Mieliśmy przyjemność wyposażać ten szczególny Event w meble dla gości oraz jury. Wypożyczalnia sztućców, talerzy, naczyń Poznań Wrocław Łódź. Imprezę prowadziła Olga Kalicka, znana z filmu "Wkręceni 2", a muzyczną oprawę na najwyższym poziomie zapewniał DJ Adamus - jeden z najpopularniejszych DJ`i w Polsce, juror programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wybrano 40 finalistek, które już wkrótce będą walczyć o tytuł Miss.

 

wynajem krzeseł i stołów Właściwie, trzeba zacząć twardo – prowadząc działalność gospodarczą nie można stanąć w miejscu. Można albo iść do przodu, zdobywając zaufanie nowych klientów, albo cofać się, zaprzestając rozwijania swoich produktów i usług. Tak jest wszędzie – także w naszej firmie.

 

Klienci – zwłaszcza Ci organizujący uroczystości rodzinne – często oprócz samej porcelany czy sztućców poszukują też mebli. Szczególnie dużo zapytań wypada na okres letni, kiedy organizowane są wesela, lub przed świętami. Najczęściej klienci zapytują o wypożyczenie krzeseł, stołów oraz obrusów. Rozumiemy, jak ważne dla naszych klientów jest, aby nie szukać co chwila nowych firm i nie rozdrabniać się z usługami – dlatego też w naszej ofercie posiadamy usługi wynajmu mebli.

wypozyczalnia gastronomiczna wroclaw krakow poznanChcielibyśmy Państwu przedstawić, dla kogo między innymi wykonujemy zlecenia - taka mała aktualizacja, którą będziemy co jakiś czas prowadzić :)

Wypożyczalnia naczyń, wypożyczalnia zastawy stołowejZa twórców porcelany wszystkie źródła jednoznacznie wyznaczają Chińczyków. Porcelana była dla nich czymś szczególnym - niczym malarstwo w Europie. Rozpowszechniana była w Chinach już około dziesiątego wieku, a zachowane do tej pory okazy jednoznacznie świadczą o najwyższej jakości produktów. Popularnym stało się kolekcjonowanie porcelany - najstarsze napotkane dotąd zbiory liczą ponad 800 lat.

Witaj serdecznie drogi cCzytelniku

 

Wypożyczalnia gastronomiczna jest - wbrew pozorom - bardzo ciekawym typem biznesu. Wielu osobom kojarzy się z talerzami, szklankami, kieliszkami oraz ciągłym myciem i polerowaniem wypożyczanych sprzętów. Nie zaprzeczę, że jest  to część naszej pracy - ale zaznaczając, iż jest to tylko część. Bardzo często bierzemy udział w różnych konferencjach, ciekawych wydarzeniach tematycznych lub imprezach zamkniętych z których wynieść można bardzo wiele pożytecznych informacji. Postaramy się opisywać tutaj najciekawsze z nich, serwując Wam solidną dawkę zdjęć.

 

Planujemy również omawiać tutaj różne trendy cateringowe, doradzać przy wyborze odpowiedniego cateringu do danej imprezy, oraz udzielać odpowiedzi na Wasze pytania - dlatego też śmiało zapraszam do kontaktu przez formularz konktaktowy w ostatniej zakładce. Najbliższe wpisy pojawią się już niedługo. Mam nadzieję, że nikt z Was się nie zawiedzie :)