Krzesło jf skladane

Rate this item
(2 votes)

krzeslo jf czarne

Proste krzesło składane

Krzesła składane to najlepszy wybór na dużą widownię lub tak zwaną dostawkę. W sytuacjach, gdy potrzebne są setki lub tysiące krzeseł, zastosowanie mebli innych niż krzesełka składane jest zwyczajnie niepraktyczne, a także wiąże się z większą robocizną oraz kosztami. Wystarczy wspomnieć koszt transportu, który w przypadku tradycyjnych krzeseł byłby z pewnością o wiele większy ze względu na dużą zajętość miejsca i zapewne większą ilość kursów. Warto również wspomnieć o wygodzie jaką oferują krzesełka składane przy przenoszeniu i ustawianiu. Robocizna i czas to też czynniki generujące dodatkowe koszty.

Do hali i pod chmurkę

Z własnego doświadczenia, opierając się na wykonanych realizacjach, możemy powiedzieć, że krzesła JF to rozwiązanie idealne w przypadku eventów sportowych lub koncertów. Mamy w swoim portfolio całą gamę realizacji tego typu, a w tym między innymi gale MMA, a także koncerty i różnego rodzaju występy plenerowe. Są to jednak wyłącznie przykładowe zastosowania, ponieważ krzesła składane JF mogą być wykorzystane także przy wielu innych okazjach.

Tani wynajem

Krzesła JF w naszym asortymencie występują w dwóch kolorach – czarnym i białym, co bez wątpienia ułatwia ich dopasowanie do aranżacji eventu lub oczekiwań organizatora. W przypadku pytań zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta, gdzie uzyskają Państwo wszelkie informacje na temat asortymentu oraz dostępności poszczególnych mebli. Zapraszamy do współpracy.

 

 

Inne warianty:

krzeslo jf białe krzeslo jf czarne