Stół konferencyjny z media portem

Rate this item
(0 votes)

Stół konferencyjny z media portem

Stół, ale nie tylko…

Stół konferencyjny z mediaportem to propozycja dla tych, którzy podczas organizowanego eventu potrzebują łatwego dostępu do gniazd elektrycznych. Nierzadko podczas konferencji, wykładów lub szkoleń, konieczne jest korzystanie z urządzeń w rodzaju projektorów, telewizorów lub komputerów. Urządzenia te wymagają do działania odpowiedniego źródła zasilania. W takiej sytuacji idealnie sprawdza się umieszczone na prezentowanym stole potrójne gniazdko elektryczne.

Praktyczna wygoda

Jedną z zalet zastosowanego tutaj rozwiązania, poza oczywiście ułatwionym dostępem do źródła energii elektrycznej, jest to, że nieużytkowany mediaport można łatwo schować, tak, by nie zajmował on miejsca na biurku. Po zamknięciu mediaport zostaje zlicowany z powierzchnią blatu i cała powierzchnia blatu jest dostępna bez ograniczeń, tak, jak w stole tradycyjnym.

Stoły na szkolenia i konferencje

Stoły konferencyjne tego typu mogą zainteresować wszystkich tych, którzy organizują szkolenia, kursy lub egzaminy z użyciem komputerów. W sytuacji, kiedy charakter eventu wymaga, by każdy z uczestników miał na swoim stanowisku komputer lub jakieś urządzenie wymagające zasilania, biurko z mediaportem jest najlepszym możliwym rozwiązaniem. Z prezentowanym tu stołem uzyskujemy łatwy dostęp do zasilania, unikając przy tym plątaniny kabli.