Fotel Law

Rate this item
(0 votes)

Fotel law ekoskóra

Zgrabny fotel obrotowy

Fotel obrotowy Law to elegancki mebel o wielu możliwych zastosowaniach. Fotel cechuje się nowoczesnym designem. Tapicerka wykonana została z trwałej i wytrzymałej skóry ekologicznej w kolorze czarnym. Noga oraz czteroramienna podstawa z chromowanej stali. Pod siedzeniem umieszczona została dźwignia pneumatycznej regulacji wysokości.

Ekoskóra – dobry wybór

Z punktu widzenia cech czysto utylitarnych warto zwrócić uwagę na zalety zastosowania w tym przypadku skóry ekologicznej. Jakkolwiek skóra naturalna cieszy się sporym prestiżem, to jednak w przypadku mebli eventowych zastosowanie ekoskóry jest o wiele bardziej praktyczne i korzystne. Po pierwsze ekoskóra nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów konserwacyjnych. Jej utrzymanie w czystości jest niezwykle łatwe, a odporność na wilgoć sprawia, że żaden rozlany napój nie może jej zagrozić. W przypadku skóry ekologicznej otrzymujemy maksimum korzyści z zastosowania estetycznego i trwałego materiału przy minimum wysiłku związanego z jego utrzymaniem.

Meble do poczekalni lub biura

Fotele Law można polecić do wielu aranżacji oraz na różnorakie okazje. Fotel law, to mebel jednocześnie praktyczny, nowoczesny i charakteryzujący się dobrą prezencją. Nadaje się do nowoczesnych i eleganckich wnętrz, sprawdzi się jako wygodny mebel przy firmowym stole konferencyjnym, ale też w stylowej poczekalni prestiżowej kancelarii. Inne potencjalne zastosowanie, to wyposażenie panelu dyskusyjnego lub studia telewizyjnego czy też internetowego talk show. Jest to jedynie kilka przykładów, bo zastosowań dla tego mebla jest dużo, dużo więcej.