Sofa Line dwuosobowa

Rate this item
(0 votes)

Sofa Line 2os

Sofa dla dwojga

Dwuosobowa sofa Line to nasza propozycja dla loży VIP lub strefy lounge. Jest to mebel, który nie tylko robi bardzo dobre wrażenie od strony wizualnej, ale również oferuje użytkownikom dużą wygodę. Sofa jest w całości tapicerowana estetyczną i wytrzymałą skórą ekologiczną. Pod siedzeniem znajdują się krótkie srebrne nóżki.

Solidna ekoskóra

W aspekcie praktycznym prezentowana sofa odznacza się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi. Zastosowana tu skóra ekologiczna to niemal idealny materiał tapicerski, jeżeli chodzi o meble eventowe. Łączy ona w sobie dużą wytrzymałość i elastyczność z odpornością na wodę i zabrudzenia. Meble tapicerowane ekoskórą są łatwe w utrzymaniu w czystości, nie wymagają także żadnych specjalistycznych zabiegów konserwacyjnych, w przeciwieństwie do skóry naturalnej.

Sofy, fotele, stoliki kawowe

Wybór mebli tapicerowanych ekoskórą w naszej wypożyczalni to opcja, która pozwala na skompletowanie naprawdę fajnego zestawu. Obok prezentowanych tu dwuosobowych sof Line znajdą państwo u nas również kilka innych modeli sof, a także fotele i pufy w równie bogatym asortymencie. Do kompletu polecamy również kilkanaście modeli eleganckich stolików kawowych. Dwuosobowa sofa Line występuje w naszym asortymencie w kolorze białym i czarnym.

 

 

Inne warianty:

Sofa skórzana line 2os czarna Sofa skórzana biała 2os line